Jak akci využít?

Pozorovat největší dopravní letadlo Airbus A380 je skvělý zážitek a letět v něm? To je ještě lepší. Jedná se o jedno z nejtišších letadel na světě. Nyní se s ním můžete vypravit do Los Angeles za 8390 Kč. Letí se přímo bez přestupů z Mnichova. Letenka je vystavená u United Airlines, ale samotný let je operován německou Lufthansou, která má jeden z nejlepších servisů na palubě. V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo o hmotnosti 8 kg (55 x 40 x 23 cm) a druhé 2 kg (40 x 30 x 10cm). Termíny jsou od března do prosince.

Pokud máte blíže Vídeň, mohly by se vám líbit letenky za 7990 Kč s několika termíny v květnu. Letí se s jedním krátkým přestupem v Londýně. Z Londýna do LA let operuje British Airways a to buď s Airbusem A380 anebo Boeingem 747, který bude z provozu mizet ještě rychleji. Ideál pro ty z vás, kteří ještě chtějí stihnout ty největší velikány nebes na světových linkách.

Pokud se rozhodnete pro cestu do USA, je nutné vyplnit dokument ESTA. Není to nic složitého. Pod článkem je podrobný návod, jak na to.