Jak akci využít?

Termíny jsou od března až do května 2019 s cenou 9790 Kč. Směrem z Prahy je krátký přestup ve Frankfurtu a směrem zpět je přestup dlouhý 11,5 hodiny. Na druhou stranu je přes den, takže budete mít dostatek času prozkoumat Frankfurt.

Letí se s jednou z nejluxusnějších aerolinek světa – Singapore Airlines, která na let mezi Frankfurtem a New Yorkem nasazuje největší dopravní letadlo na světě Airbus A380. I když budete sedět v economy, cesta je zážitek. Singapore Airlines mají servis na opravdu vysoké úrovni. V ceně je zavazadlo až do hmotnosti 23 kg.

Pokud vám nevyhovuje Praha a radši byste z Vídně. Jsou tu letenky za cenu 10690 Kč, musíte ale oželet A380. Letí se se SAS v termínech odletů v měsících 9, 11, 1, 2, 3 a 4 a příletů 10, 11, 12, 2, 3 a 4. Přestup v Kodani při letu do USA je asi 1,5 hodiny a při letu zpět je 6 až 12 hodin. Což je ideální čas na rychlé prozkoumání Kodaně. V ceně je zavazadlo až do hmotnosti 23 kg.

Ubytování v New Yorku

Co si budeme povídat, USA je jedna z nejdražších zemí světa a New York jedním z nejdražších měst USA. Proto tu ubytování vychází poměrně drahé. Nejlevněji se přes Booking.com ubytujete za 995 Kč pro dvě osoby. Čím blíž jste centru, tím cena rapidně narůstá.

Ubytování přes Booking.com

Dobrou alternativou k Booking.com je Airbnb. Ceny zde začínají již na 319 Kč za dvě osoby a výběr je opravdu široký. Levné bydlení se dá najít i v centru.

Ubytování přes Airbnb

Dokument ESTA

Před cestou to USA je potřeba si zařídit žádost ESTA. Vše se dělá přes internet. Cena je 14 USD. Pozor, na podvodné stránky, kde cena šplhá až na 80 USD. Doporučujeme si přečíst náš návod jak vyplnit žádost ESTA. Vše je tam podrobně popsáno.

4 dny v New Yorku včetně cen a tipů co navštívit

K vidění toho je v New Yorku hodně. Rozhodně byste neměli vynechat Empire State Building, legendární Times Square nebo památník 9/11 Memorial v místě, kde stála Dvojčata zničená roku 2001. Vojta Příhoda o všem hezky píše ve svém cestopisu z New York City + k tomu přidáváme praktické tipy a ceny. Dozvíte se mimo jiné, jaký je rozdíl mezi Avenue a Street v NY.