Za těmi nejlevnějšími letenkami do Austrálie musíte do Německa. Vyjdou vás na 14990 Kč. Což je i s cestou vychází o několik tisíc méně než srovnatelná cesta z Prahy. Letenky z Prahy startují až na 23000 Kč.

Jak akci využít?

Letenky za 14990 Kč jsou dostupné v listopadu a v prosinci 2018. Letí se dvěma přestupy – jeden je v Amsterdamu a druhý je v Číně ve městě Kanton. Aerolinky China Southern Airlines vám dopraví zavazadlo do 23 kg zdarma.

Jak se levně dostat do Norimberku?

Pro cestu do Norimberku je nejlepší využít společnosti Flixbus nebo Regiojet. Zde asi nejlépe vychází Regiojet, který nabízí několik spojů za den. Cena začíná na 379 Kč a cesta potrvá 3,5 až 4 hodiny. Hlavně při cestě do Norimberku doporučujeme si nechat vetší rezervu. Nikdy nevíte, jaká bude situace na dálnici.

Ceny za jednosměrnou jízdenku z Prahy do Norimberka začínají na 379 Kč

Ubytování v Melbourne

Austrálie je drahá země, takže s levným ubytováním v Melbourne to není žádná hitparáda. Na druhou stranu i tak se dá najít na Booking.com ubytování za 978 Kč pro dvě osoby.

Ubytování přes Booking.com

Pokud chcete ušetřit doporučujeme v Melbourne ubytování přes Airbnb. Cena začíná již na 342 Kč pro dvě osoby.

Ubytování přes Airbnb

Vízová povinnost v Austrálii

Turistické vízum je v Austrálii na 3 měsíce zdarma. Musíte ale vyplnit elektronickou žádost, která platí po dobu 1 roku. Žádost najdete na stránkách australské vlády.