Jak akci využít?
Makedonie nabízí mnohé – úžasnou přírodu, chutnou balkánskou kuchyni, nádhernou architekturu. Určitě stojí za to využít akční červnové termíny a navštívit ji v době, kdy už je krásně teplo, ale sezóna sotva začíná. Namátkou jsme vybrali variantu návštěvy města a stejnojmenného jezera Ochrid, přímým letem z Vídně 28.5 – 6.6. za 1331 Kč.
Pokud byste se chtěli spíš než k jezeru a menšímu městu podívat rovnou do hlavního města, zkuste variantu 31.5 – 5.6. přímo do Skopje za 1361 Kč. Navíc to můžete spojit s návštěvou dalšího hlavního města, letenky jsou totiž z Bratislavy.
Tip: Let je operován společností Wizz air, kde je v ceně letenky jenom malé příruční zavazadlo s rozměry 40 x 30 x 20 cm. Mrkněte se i na článek o specifikách létání s nízkonákladovými dopravci.