Jak akci využít?

Pokud jste milovníci irské whisky nebo je někdo takový u vás doma, tak by vám mohl přijít vhod krátký výlet na jednu noc do irského Dublinu. Třeba takový termín 2.4. (út) až 3.4. (st) je za super cenu 1500 Kč. Tam letíte z Prahy v 15:25 a v Dublinu přistanete v 16:55, takže budete mít spoustu času na zkoumání nočního života a irské whisky. Druhý den se najde čas i na běhání po Dublinu, let zpět startuje v 18:10. Vystačíte si tak s 1,5 denní dovčou.

Pokud byste měli chuť na delší výlet, počítejte s tím, že letenky budou o pár stovek dražší. Mrkněte do kalendáře se všemi termíny letů z Prahy do Dublinu. Najdete tam i pár zajímavých letenek na prodloužený víkend.

Tip: Let je operován Ryanairem, kde je v ceně letenky jenom malé příruční zavazadlo s rozměry 40 x 25 x 20 cm, což ale na pár dní bohatě stačí. Mrkněte se i na článek o specifikách létání s nízkonákladovými dopravci.

A pro ty z vás, kteří máte blíže letiště ve Vídni, tu také něco máme. Nejlevnější letenky startují na 1034 Kč, ale termíny nejsou úplně ideální. Větší smysl dává letenka ideální pro výlet na prodloužený víkend s termínem 7.3. (čt) až 10.3. (ne) za 2096 Kč. Termínů za dobrou cenu je více. Mrkněte na ně. Letí se se společností Lauda Motion, ta má stejné přepravní podmínky jako Ryanair.