Je až neskutečné, jak je Kostarika různorodá. Není problém tu běhat v pralesech poblíž majestátních vulkánů a obdivovat exotickou přírodu a hned den na to si úžívat na nádherných plážích s drinkem v ruce. Všechno je tu kousek.

Jak akci využít?

Termíny jsou velmi omezené. Odlety z Prahy jsou v srpnu a v září a z Kostariky zpět domů v září a v říjnu. Cena je 12990 Kč, což je o několik tisíc méně než je standardní cena z Prahy. Letí se s Air France s krátkým přestupem v Paříži. V ceně je odbavené zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Když vám nebudou vadit delší let s dvěma přestupy, můžete využít letenky od KLM za stejnou cenu a to 12990 Kč. Výhodou je, že si můžete vybírat z více termínů. Do Kostariky můžete letět v srpnu, září a v lednu 2019 a návrat je možný v září, říjnu, listopadu, prosinci a v únoru 2019. Některé z letů jsou s více než osmi hodinovým přestupem v Panamě, takže budete mít možnost přičichnout atmosféry další země a vypravit se letiště prozkoumat městi.

Na tak malou zemi je v Kostarice až neskutečné množství živočišných druhů ukrývajících se v hlubokých deštných pralesech. Pokud jste milovníci přírody, určitě byste sem měli vyrazit. Je to hotový ráj. Pro inspiraci se podívejte na cestopis od Michaely Koschové, která popsala několik národních párků a vyfotila tam úžasné fotografie.