Jak akci využít?

Akční letenku z Prahy do Nového Dillí, s krátkým přestupem v Kyjevě, seženete v termínu 17.–26.6. jen za 8699 Kč. V ceně je standardní odbavené zavazadlo. V červnu je sice v Indii větší horko, ale vyhnete se davům turistů, a také například lépe seženete ubytování.

Kdyby vám nevyhovoval námi vybraný termín v červnu, či podobné v červenci, ještě je tu varianta vyrazit až v listopadu či na přelomu listopadu a prosince – alespoň vám nebude tolik horko (začíná hlavní sezóna). Navíc, delší přestup v Kyjevě můžete využít na prohlídku města a velmi levné nákupy. V listopadu doporučujeme například termín od 9.–19.11. Letenky budou ještě o fous levnější – jen za 8684 Kč.

A proč do Indie? Je to unikátní země, plná chrámů, dechberoucích památek, zajímavé kultury a hlavně intenzivních zážitků. A pokud se řadíte mezi lowcost cestovatele, tak věřte, že letenka je ten největší náklad. Vše ostatní je doslova za hubičku. Indie je pro cestování jedna z nejlevnějších zemí světa. Pokud jsou vaše standardy nižší, v klidu dáte za jeden den 200 až 300 Kč se vším všudy. Pokud jsou trochu vyšší, mrkněte na naší tabulku nejlevnějších zemí světa pro středně náročného cestovatele.