Jak akci využít?

Na konci minulého roku spustil Ryanair přímé spojení mezi Prahou a Jordánskem, díky tomu se ceny letenek do tohoto pouštního království pohybují proklatě nízko. Když budete mít štěstí, letenky se dají sehnat i pod 1000 Kč. Na druhou stranu občas je lepší si připlatit pár stovek a letět v lepší termín, kdy je lepší počasí.

Proto vám doporučíme trochu dražší letenky, ale za to v hlavní sezóně, která je v Jordánsku březnu a v dubnu. Teploty nejsou ani nízké, ani vysoké. Třeba takový termín s letenkami od 26.3. do 6.4. stojí 1690 Kč

Tip: Let je operován Ryanairem, kde je v ceně letenky jenom malé příruční zavazadlo s rozměry 40 x 25 x 20 cm, což ale na pár dní bohatě stačí. Mrkněte se i na článek o specifikách létání s nízkonákladovými dopravci.

Ubytování v Petře pro dvě osoby

Předvybrali jsme pro vás ubytování kousek od jednoho divů světa – v jordánské Petře pro dvě osoby s cenou za jednu noc v dubnu. 

Jordánsko je známé hlavně jedním ze sedmi divů světa, skalním městem Petra. Kromě toho však překypuje nádhernými pouštěmi, velkým množstvím římských památek a pravděpodobně nejlepším falafelem na světě. Pokud byste nevěděli, co vše vám Jordánsko může nabídnout, rozhodně si přečtěte článek Jordánsko je více než jen Petra – 11 tipů, kam vyrazit!