Jak akci využít?

Letenky do Krakova od Ryanair za nejlepší cenu jsou především v listopadu, vyjdou vás na 681 Kč. I ostatní termíny od září až do prosince nejsou k zahození – vychází maximálně o 2-3 stovky dražší. Od listopadu se letá ČT/NE, takže naprostý ideál na výlet na prodloužený víkend.

Tip: V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla – první o rozměrech 55cm x 40cm x 20cm a váze 10 kg a druhé o rozměrech 35cm x 20cm x 20cm a váhou 3 kg. Dále doporučujeme přečíst si náš článek o létání s nízkonákladovými aerolinkami, ať zbytečně neuděláte chybu a neplatíte tisíce navíc.

Ubytování v Krakově

Ceny ubytování jsou v Krakově na příjemné úrovni. Pokud jedete jako backpacker, tak by vás mohl zajímat Express Hostel s hodnocením 8,9 z 10 a cenou 197 Kč za jednoho. Jestli na výlet vyrážíte ve dvou, zkuste ubytování s velmi krkolomným názvem – KrakowMyPlace Kazimierz Aparthotel, které vypadá opravdu skvěle. Je 1 km od královského hradu Wavel, hodnocení má 9,4 a vyjde na 1189 Kč pro dvě osoby.

Ubytování přes Booking.com

Víkendový balíček – hotel s letenkou již od 3370 Kč

Velmi zajímavě vychází víkendový balíček od Pelikána s cenou již od 3370 Kč. Je v něm zahrnuta letenka a ubytování na 3 noci v tří hvězdičkovém hotelu Best Western Galicya. Nejlevnější termíny jsou na přelomu listopadu a prosince. Ideální k vánočním nákupům.