Jak akci využít?

Nejlevnější letenky na Kypr jsou dostupné z Vídně. V červnu se dostanete na 1451 Kč. Letí se s rakouskou společností Laudamotion. Zajímavou alternativou může být Easyjet z Berlína za 1957 Kč. Nejlevnější letenky jsou opět v červnu.

Ostravákům mohou přijít vhod polské Katovice s letenkami od Wizz Airu za 2182 Kč. Nejlevnější termíny jsou v červnu. Pokud chcete letět z Prahy, musíte se spokojit s cenou 5590 Kč a jedním rychlým přestupem ve Varšavě. Termíny jsou od září do března 2019.

Z Vídně, Berlína a Katovic se letí s nízkonákladovými aeroliniemi s palubním zavazadlem zdarma. Pro jistotu si prostudujte naší tabulku s povolenými rozměry palubních zavazadel. Je zbytečné platit pokuty navíc. Z Prahy se letí s polským dopravcem LOT. Je tam povolené odbavané zavazadlo o hmotnosti 8 kg a rozměrech 55 x 40 x 23 cm.

Pokud byste radši dovolenou se vším všudy, tak dovolená na Kypru je již od 8980 Kč při odletu z Prahy. Termínů a míst odletu (Brno, Drážďany, Vídeň,...) je spousty, stačí si jen vybrat.