První 3 noci strávíte v Havaně s českým delegátem, který vám bude při ruce a potom zbytek dovolené na pláži ve Varaderu v hotelu s all inclusive. Pokud sníte o Kubě, tak právě teď je přesně ten čas, kdy vyrazit. Cena je opravdu výborná. Původně zájezd stál 40 900 Kč!!

Jak akci využít?

Dostupný je pouze jeden termín a to od 13.5. do 24.5. V ceně je letenka, ubytování v Havaně a ve Varaderu na pláži. Moc neváhejte, bude po tom honička.

Popis od Invie:

1. DEN: Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách. Přivítání s česky hovořícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování.

2. DEN: Prohlídka historické Havany s obědem ve Staré Havaně + návštěva některého zajímavého turistického objektu (továrna na výrobu doutníků nebo muzeum rumu, Palacion de la Artesania či Conde Villanueva).

3. DEN: Volný den. Je možné využít nabídku fakultativních výletů (například: Viňales - západní Kuba nebo večerních exkurzí v Havaně)

4. DEN: Odjezd na Varadero. Ubytování v letovisku - ALL INCLUSIVE.

5., 6., 7., a další ... (Počet dní/nocí dle zvoleného termínu zájezdu) Volné dny s možností využití fakultativních výletů a odpočinek na krásné pláži letoviska "Varadero".

POSLEDNÍ DEN: Volný dopolední program. V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně