Jak akci využít?

Ty nejlevnější letenky do Barcelony z ČR a okolí, jsou z Vídně s cenou od 772 Kč v termínu od 2. až do 10.4. Pokud vám nevyhovují termíny, podívejte se na kalendář letenek od března do října na Pelikán.cz. Ke všem dnům je napsaná cena.

Pokud máte blíž letiště v Praze, tak by vás mohly zaujmout letenky na podzim, kdy už v Barceloně není takové horko. Nejlevněji vychází s odletem 2.10. a návratem 9.10. za 1548 Kč. Stejně jako u letenek z Vídně jsou letenky dostupné od března až do října. Pokud tomu dáte chvíli, najdete v kalendáři termínů zajímavé letenky.

Poslední možností, jak se dostat do Barcelony, je odlet z Bratislavy. Letenky jsou nejlevnější na začátku dubna. Stojí 1238 Kč. Ostatní termíny jsou opět dostupné od března až do října. Jen na rozdíl od odletů z Prahy a z Vídně počítejte s tím, že se létá pouze v pondělí a v pátek.

Při odletu z Vídně a Prahy se letí přímo na letiště El Prat v Barceloně. Při odletu z Bratislavy počítejte, že cílové letiště je 90 km severně od katalánské metropole a to ve městě Girona. Cena začíná za dopravu do Barcelony začíná na 16€ a cesta trvá 80 minut.

Tip: Lety jsou operovány společnostmi Ryanair a Laudamotion, kde jsou v ceně letenky jenom malá příruční zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm, což ale na pár dní bohatě stačí. Mrkněte se i na článek o specifikách létání s nízkonákladovými dopravci.