Udělejte si radost a vezměte svojí drahou polovičku do Budapešti. Je to krásné romantické město s úžasnou architekturou. Můžete se procházet, chodit do lázní nebo si jít večer zapařit. Místní noční život stojí zato.

Jak akci využít?

Těch úplně nejlevnější termínů do konce srpna bohužel moc není. Nejlépe vychází termíny s odletem 25, 26 a 27.6. a návratem 2.7. Ty jsou až 1007 Kč.

Pokud nechcete zbytečně plácat dovolenou, trochu si připlaťte a leťte do Budapešti ve čtvrtek 28.6. Letadlo startuje 21:05 z Prahy, takže celý den můžete být v pohodě v práci. Let zpět je v 19:30 v neděli 1.7. Užijete si tak celou neděli v Budapešti. Cena je pak 1763 Kč.

Nezapomeňte se podívat na printscreen letenky, jsou tam přehledně vyznačené termíny. Letí se společností Ryanair. Kde v ceně letenky jsou dvě kabinová o max váze 10 kg (počítá se dohromady). První zavazadlo může mít rozměry 55 x 40 x 20 cm a druhé 35 x 20 x 20 cm.

Pokud letíte s nízkonákladovým dopravcem poprvé, přečtete si náš článek o létání s nízkonákladovkami. Vyvarujete se tak zbytečných chyb, za které se platí tisícové pokuty.

A na závěr tu máme variantu pro ty z vás, kteří nechtějí nic moc řešit anebo prostě na to nemají čas. Můžete si objednat hotel s letenkou a vše koupit najednou. Ceny jsou od 3890 Kč.