Co takhle si udělat s dětmi výlet do Londýna za Harrym Potterem? Všichni si to užijete a strávíte spolu 4–5 dnů parádního výletu. Skvělé je, že nemusíte umět anglicky. O vše bude postaráno průvodci na místě. Takže se není čeho bát a pokud se nechce vám, pošlete s dětmi babičku s dědou. Některé z termínů jsou i v době letních prázdnin. 

Co bude k vidění den po dni?

Platí pro 5denní variantu z Prahy:

  • Úterý 31. července: Přílet do Londýna a seznámení se s městem.
  • Středa 1. srpna: Prohlídka části Westminster, návštěva některých ikonických staveb Londýna a projížďka na slavném vyhlídkovém kole London Eye.
  • Čtvrtek 2. srpna: Den věnovaný především Harrymu Potterovi a studiím Warner Bros.
  • Pátek 3. srpna: Celodenní výlet do slavného univerzitního města Oxford, možnost projít si kolej Harryho Pottera – velkolepou Christ Church.
  • Sobota 4. srpna: V dopoledních nebo odpoledních hodinách přesun z hotelu na letiště a následný odlet zpět do ČR.

Jak akci využít?

Odlety jsou z Prahy, Brna, Ostravy a Bratislavy. Ceny a termíny se liší. Nejlépe uděláte, když se podíváte na výpis všech termínů výletu do Londýna za Harry Potterem. U všech zájezdů je v ceně letenka, ubytování, snídaně a transfery na letiště v Londýně.

Nejlevnější varianta začíná na 11 990 Kč s odletem z Bratislavy. Termín je 8. 9. až 11. 9. Asi nejžhavější možností je termín na přelomu července a srpna s odletem z Prahy za pouhých 11 900 Kč.