Letenky jsme pro vás našli tak, že veškeré odlety jsou vždy v pátek a návraty v neděli nebo pondělí a to v průběhu července a srpna. Takže si nebudete muset brát zbytečné dny dovolené. Když budete šikovní, můžete letět i o státních svátcích.

Jak akci využít?

Nejprve se mrkneme na odlety z Berlína. Termíny s dobrými cenami jsou převážně v první půlce července a na konci srpna. Hlavně první půlka července je zajímavá. Můžete využít státní svátek 5. a 6.7. Ceny letenek z Berlína jsou od 895 Kč a to je na prázdniny úžasná cena.

Letenky z Vídně jsou o něco dražší. Začínají na 1483 Kč. Na druhou stranu je zde možné navolit opravdu zajímavé časy odletů příletů, takže využijete celé dny na Mallorce a tím maximalizujete čas na pláži. Startovat z Vídně se dá už v 5:20 v pátek a naopak odlet z Mallorcy může být až ve 22:15. Jestli jste z jihu Moravy, tak naprostý ideál.

Počítejte, že všechny lety jsou obsluhovány nízkonákladovými dopravci, takže velké kufry nechejte doma. Na prodloužený víkend toho stejně moc nepotřebujete. Když si nebudete jistí, podívejte se na povolené rozměry příručních zavazadel.

Odkazy vedou na český vyhledávač Azair. Jestli budete potřebovat pomoc s orientací, dejte nám vědět do komentářů pod článkem nebo mrkněte na návod, jak na levné letenky po Evropě s Azair.