Jak akci využít?

Tentokrát jsme pro vás našli letenku na ostrov Bali – tropický ráj, který je jako stvořený k relaxaci s koktejlem v ruce. Má však co nabídnout i těm, co chtějí akční dovolenou, plnou potápění, surfování a treků k sopkám či džunglí. Letenky z Vídně jsou na březen jen za 14790 Kč!

Důvodů, proč jsme vybrali tuhle letenku, je spousta. Jedná se o poměrně rychlý let, pouze s jedním, krátkým přestupem v Bangkoku, s výběrem hned z několika březnových termínů a za více než přijatelnou cenu. Navíc, v ceně letenky je jedno 20 kg odbavené zavazadlo a dvě příruční.

Na jaře existují i dvě další varianty, obě s odletem z Prahy – jedna za 11990 Kč , avšak s dvěma přestupy v Amsterdamu a Xiamenu a druhá od společnosti Emirates s jedním delším přestupem v Dubaji (tak dlouhým, že byste si mohli Dubaj i v krátkosti prohlédnout) za 17990 Kč. Obě tyto varianty jsou ale v květnu, kde je riziko výskytu vytrvalých dešťů podstatně vyšší, než v případě námi vybrané, březnové varianty.

V případě, že váháte, zda raději nezvolit květnové varianty, protože se obáváte odletu mimo pražské letiště, zkuste si přečíst náš článek o tom, jak jednoduché je dostat se na letiště ve Vídni.

Ubytování na Bali pro dvě osoby

Předvybrali jsme pro vás ubytování na Bali s cenou pro dvě osoby za jednu noc v březnu.