Víte, proč je výhoda letět do Istanbulu s Turkish Airlines? Můžete mít odbavené zavazadlo do 20 kg zdarma, takže máte spoustu místa na všechny ty úžasné poklady, které se dají koupit v legendárním Grand Bazaaru. Vyražte, tam před vánoci a dárky pro všechny blízké máte vyřízené během odpoledne.

Jak akci využít?

Je opravdu z čeho vybírat. Termínů je opravdu hodně. Začínají od listopadu 2018 a končí v březnu 2018. Výhoda je, že se letí s Turkish Airlines a je to přímý let bez přestupů.

Turkish Airlines je dle organizace Skytrax již několik let nejlepší aerolinkou v Evropě. Prostor pro nohy a služby se nedají srovnávat s nízkonákladovými aeroliniemi. Můžete se těšit na občerstvení a nápoje. Normální cena s Turkish Airlines do Istanbulu je přes 5000 Kč. Takže 3090 Kč, je neodolatelná nabídka.

Akce pro bláznivé cestovatele – z Prahy do Košic přes Istanbul za 99 Euro

Turkish Airlines nabízí lehce bláznivou možnost a to je let z Prahy do Košic se skoro 24 hodinovým přestupem v Istanbulu za 99 Euro. V ceně je i ubytování ve 4 hvězdičkovém hotelu. Termíny jsou některé soboty od listopadu do března 2019. Bizarnější výlet se dá těžko představit. Jeden z možných termínů: Letenky s odletem z Prahy v sobotu 17.11.

Za tip na letenky Praha-Istanbul-Košice děkujeme Petrovi Skubi, který nám ho poslal na FB. Pokud i vy máte jakýkoliv tip na zajímavou letenku, ozvěte se nám.

Mrkněte na krátký cestopis. Najdete v něm, kam byste měli v Istanbulu vyrazit, kde jsou nejlepší výhledy na město a co dobrého ochutnat – 9 tipů, co dělat v Istanbulu.