Jak akci využít?

Nejlevnější letenky do Varadera jsou v červenci. Zajímavé jsou především od 13.6. do 20. nebo do 27.6. Cena je 8332 Kč. Ostatní měsíce letenky vychází dráž. Další zajímavé termíny jsou mezi srpnem a říjnem, kdy letenky vychází na 12644 Kč.

Z Prahy letenky začínají na 19000 Kč. Takže, i když pojedete do Mnichova, kde cena za jednosměrnou jízdenku na autobus začíná na 279 Kč, tak výrazně ušetříte. Nejlevněji se do Mnichova dostanete se společností Flixbus

Ceny za jednosměrnou jízdenku z Prahy začínají na 279 Kč

Letí se s aerolinkou Eurowings, která patří pod Lufthansu. Pozor, v ceně je jen příruční zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a rozměrech maximálně 55 x 40 x 23 cm. Za odbavené zavazadlo do 23 kg se připlácí cca 2 000 Kč. Když jedete ve skupině, vždy se můžete zabalit do jednoho kufru a tím výrazně ušetříte. 

Ubytování ve Varaderu

Ubytování přes Booking.com začíná na 700 Kč pro dva lidi za noc. V odkazu je přehledná mapa všech ubytování ve Varaderu.

Ubytování přes Booking.com

Airbnb nabízí daleko větší výběr než Booking.com a podle nás je to lepší varianta. Zažijete autentičtější Kubu než když budete v obyčejném hotelu. Ceny začínají již na 220 Kč za noc pro dvě osoby.

Ubytování přes Airbnb