Jak akci využít?

Jestli se chystáte do Vietnamu (Hanoje), tak by vám mohly přijít vhod letenky z Mnichova se společností Air China. Letenky vyjdou na 7990 Kč. Termíny odletů jsou od února do června. Návrat je vždy jeden buď začátkem března nebo uprostřed června. Počítejte s delším přestupem v Pekingu, který se dá v pohodě využít k průzkumu města. Prostě více měst za jednu cenu. V ceně je zavazadlo o max. hmotnosti 23 kg.

Další možností, jak se dostat do Vietnamu, je letiště ve Vídni. Opět se letí se společností Air China, opět je delší přestup, který se dá využít k průzkumu Pekingu. Letenky do Hanoje stojí 10990 Kč a do Ho Či Minova Města za 10890 Kč. Termíny jsou více flexibilní než v případě odletu z Mnichova.

A pokud byste chtěli letět z Prahy, můžete buď se společností Turkish Airlines do Ho Či Minhova Města za 13990 Kč (termínu je hromada) anebo s ruským Aeroflotem, který nabízí spoje s jedním krátkým přestupem v Moskvě – to je ta nejrychlejší varianta cesty z našeho výběru. Letenky jsou za 14290 Kč.

Jestli přemýšlíte, jak se co nejlépe dostat na letiště do Mnichova nebo do Vídně, sjeďte si dolu na odkazy s podrobnými návody.