Jak akci využít?

Zajímavé letenky do Hanoje nabízejí dva dopravci. Začneme s Turkish Airlines s letenkami za 13990 Kč, které jsou dostupné v termínech od dubna do května 2019. Druhou možností je ruský národní dopravce Aeroflot, který má jedny z nejmodernějších letadel na světě. Letenky vyjdou na 14090 Kč. Termíny jsou od října až do června 2019.

Tip Věděli jste, že Vietnam je jednou z nejlevnějších zemí na cestování vůbec? Největším výdajem jsou letenky, vše ostatní je pak neskutečně dostupné. V článku 10 nejlevnějších a nejdražších zemí světa zjistíte, na kterém místě se Vietnam umístil v našem žebříčku.

Ubytování v Hanoji

Ubytování ve Vietnamu je velmi levné, příkladem může být hostel Hanoi Lantern Dorm 2, kde zaplatíte 179 Kč za dvě osoby. Hodnocení je vynikajících 9,1 z 10. Pokud chcete větší komfort a svůj vlastní pokoj, tak vám doporučíme Hanoi Oriental Pearl Hotel s cenou 551 Kč pro dvě osoby. Hodnocení je 9,5.

Ubytování přes Booking.com

Pokud si už dlouho brousíte zuby na pořádný motorkářský roadtrip, mohl by vás inspirovat Karel Procházka svým cestopisem Na motorkách po Vietnamu - Dong Van - Meo Vac, kde podrobně popisuje cestu, na kterou se před několika lety vypravil. Prozradíme, že moc turistů nepotkal.