Jak akci využít?

Ty úplně nejlevnější letenky na Mallorcu jsou již tradičně z berlínského letiště Schönefeld. Začínají na 533 Kč v termínu 11. až 14.4. Pokud vám tento termín nevyhovuje, podívejte se na přehledný kalendář letenek na Pelikánovi. Je tam vše až do letošního října. Let je operován společností Ryanair.

O pár stovek dražší jsou letenky z Vídně – od 790 Kč v termínu 26.3. až 2.4. Stejně jako u Berlína je termínu více, proto doporučujeme omrknout kalendář letenek na Pelikánovi. Let je operován rakouskou společností Laudamotion.

Tip: Lety jsou operovány společnostmi Ryanair a Laudamotion, kde jsou v ceně letenky jenom malá příruční zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm, což ale na pár dní bohatě stačí. Mrkněte se i na článek o specifikách létání s nízkonákladovými dopravci.

Pokud jste z Prahy a okolí a přemýšlíte, jestli pro vás tato nabídka má smysl, tu máme odpověď – jednoznačně má. Do Berlína se dostanete autobusem již za 410 Kč a do Vídně za 308 Kč. V obou případech jsou ceny za jednosměrnou jízdenku. Jen pozor, aby vám příjezd dobře navazoval na odlet letadla. Podrobný návod, jak se dostat do Berlína a Vídně na letiště, naleznete pod článkem.