Lucie Zdráhalová

19. dubna 2018 15:08

Food tip: Kavárny v Barceloně

Máš chuť na skvělou kávu, trochu sluníčka a Gaudiho mozaiky? Vezmi s sebou tyhle vyzkoušené FoodTipy a vyraz do Barcelony. #vyzkousenozavas

1. Trópico

Mým nejoblíbenějším místem se během návštěvy Barcelony stala tahle exotická kavárna Trópico. Jejich menu je plné ovoce, zeleniny a dalších zdravých pochoutek ale i brazilských/kolumbijských receptů nebo trochu konvenčnějších Amerických palačinek nebo vejce Benedikt. Všechny tyhle úžasné a barevné dobroty tě během chvilky dopraví až na pláže Karibiku! A jako bonus budeš mít prima "instagrammable" fotky.

Recommended: Signature smoothie!

Adresa: Carrer del Marquès de Barberà, 24, 08001 Barcelona

Instagram: instagram.com/tropicobcn

2. Granja Petitbo

Jako druhý tip ti chci ukázat Granja Petitbo, která má super vintage vibe, zdobený oldschool nábytek a velká okna, která prosvětlují celou kávárnu a dodávají jí tak na příjemné atmosféře. Pokud jsi jako já milovníci sladkého určitě vyzkoušej jejich skvělé cheesecaky, stojí za to! Granja Petitbo má taky kladný bodík za svoji polohu téměř za rohem Sagrada Familia a pěšky to máš 15 minut k Vítěznému oblouku.

Recommended: Cheesecake!

Adresa: Passeig de Sant Joan, 82, 08009 Barcelona

Instagram: instagram.com/granjapetitbo

3. Nømad Coffee Lab & Shop

Najít tuhle kavárnu je tak trochu oříšek, je totiž schovaná v úzkých uličkách čtvrti El Born. Najít ji se ale rozhodně vyplatí. Za mě rozhodně #1, kde dostaneš tu nejlepší kávu v celé Barceloně. Minimalistický interiér, příjemná obsluha a hlavně káva vymazlená do posledního detailu.

Recommended: cold brew

Adresa: Passatge Sert, 12, 08003 Barcelona, Španělsko

Instagram: instagram.com/nomadcoffe

Další cestopisy na TINYTRAVELDIARY


Přidej se do komunity cestovatelů! Vytvoř si mapu svých cest. Sdílej své zkušenosti s ostatními.

Připoj se
Zatím žádné komentáře
Pro přidání komentáře se přihlaš