Lucie Zdráhalová

19. dubna 2018 15:26

Food tip: Špindl

Ahoj! Taky máte občas chuť o víkendu se co nejrychleji sbalit a vypadnout z města? Tak přesně takhle jsem se jeden víkend dostala do Špindlu.

Ahoj! Taky máte občas chuť o víkendu se co nejrychleji sbalit a vypadnout z města? Tak přesně takhle jsem se tenhle víkend dostala do Špindlu. Protože jsem zatím nelyžař (plánuju to až příští rok, a to jen díky Petrovi!), byl pro mě tenhle víkend hlavně o odpočívání (čti: o jídle, válení se a procházkách). 

A když teda nelyžujete, máte docela dost volného času na to, abyste objevili ty nejlepší restaurace a nebo super spoty na focení. A dneska bych se ráda podělila o oboje :)!

Pokud jde o jídlo, za nás rozhodně zvítězila staročeská kuchyně v moderním kabátku v restauraci Lebeda. Kromě ní ale určitě neuděláte chybu, když vyrazítě do restaurace Orange le Moon v hotelu Bedřiška.

Takže se asi nebudete divit, že jsme během našeho pobytu udělali degustaci snad celého menu. A tahle restaurace má určitě zaslouženě na Foursquare hodnocení 9.0. Pokud si tady dáte svíčkovou nebo vepřové ragů rozhodně neuděláte chybu!

Jelikož zima ve městě mi přijde škaredá a nechutná (šedá břečka, která byla sněhem asi tak 10 minut mi fakt nepřijde sexy) a jediná zima, kterou miluju je ta na horách, Špindl splnil moje očekávání. Takže pokud se chystáte do Špindlu a pravděpodobně na lyže nebo snowboard, určitě si udělejte chvíli a vyrazte na procházku do okolí. Je to tady fakt nádherný.


Přidej se do komunity cestovatelů! Vytvoř si mapu svých cest. Sdílej své zkušenosti s ostatními.

Připoj se
Zatím žádné komentáře
Pro přidání komentáře se přihlaš