Lenka Slouková

9. ledna 2022 14:22

Madeira s dítětem - treky, levády, přírodní jezírka/pláže, strmé lanovky

Madeira - nádherná destinace vhodná pro celoroční návštěvu. Tak nádherná, že spoustě lidí jedna návštěva prostě nestačí :)

Galerie

V odkazu níže najdete článek na blog z naší srpnové návštěvy, kdy jsem navštívila Madeiru již po čtvrté a pořád mám pocit, že je ještě tolik míst co jsem ještě neviděla. Vzhledem k tomu, že tentokrát jsem jela s rodiči důchodci a s 8 letým synem, tak jsme se nechystali absolvovat tolik treků, ale zaměřili jsme se hlavně na koupání (pláže a přírodní jezírka), lanovky, malebná městečka a jen pár lehkých levád a lehčích treků. Takže tento příspěvek se bude hodit především těm, kteří nechtějí strávit celou dovolenou chozením, ale chtějí zvolit spíše odpočinkovější program vhodný i pro starší lidi či děti.

https://lenkacestounecestou.cz/madeira-08-2021/

Pokud chcete sledovat další příspěvky nejen o Madeiře, budu ráda když se přidáte do mé fb skupiny Cestování - užitečné rady, tipy a itineráře , kde můžete i vy přispět svými tipy, fotkami či články z blogu https://www.facebook.com/groups/461713671558031 nebo můžete sledovat mou fb stranku https://www.facebook.com/lenkacestounecestou

Na mém blogu můžete najít i další články o Madeiře zaměřené na treky a levády či na cestování autobusem pokud se nechystáte půjčovat auto.

Níže najdete pár fotek, více fotek včetně popisků najdete u mě na blogu

Galerie

Přidej se do komunity cestovatelů! Vytvoř si mapu svých cest. Sdílej své zkušenosti s ostatními.

Připoj se
Zatím žádné komentáře
Pro přidání komentáře se přihlaš