Jana Jaňula

27. května 2019 9:18

Singapur - město plné imponzantních světel, centrum projdete za pouhý den

Druhá zastávka na tripu po Asii 2019.

Galerie

2.1.2019

Noční přelet z Dubaje do Singapuru aneb jak mi bylo špatně

Tento let jsme měly jako jediný v noci a trval 7 hodin. Poslední hodinu letu mi bylo špatně od žaludku. Dokonce jsem viděla dvojmo. V Dubaji jsem totiž moc nespala a na letišti pila vodu z kohoutku (určené ale k pití). V letadle jsem měla k večeři houbovou omáčku. Když jsme vystoupily v Singapuru, stihla jsem i prohlídku toalet :). Co tím chci říci? Nepijte jejich vodu s kombinací hub.

3.1.2019

Špatně rezervovaný hotel a procházka centrem

Nakonec to tak špatné nebylo! Při rezervaci hotelu jsem si neuvědomila, že přiletíme až ráno. Ubytování jsem zarezervovala místo na 3.-5.1., na 2.-5.1. To se však nakonec ukázalo, jako skvěle nepromyšlený plán. Opláchly jsme se, pak šly na snídani a skočily rovnou do postele. Obě jsme byly hodně unavené a já navíc měla žaludeční potíže. Postel a 2 hod spánku nám rozhodně moc pomohly. Odpoledne jsme pak vyrazily do víru velkoměsta. Nejdříve jsme si to namířily na Chinatown Food Street, kde jsme vyzkoušely místní Pad Thai. Další zastávka byla v Merlion a zakončily jsme to na Gardens by the Bay. Tady jsme si počkaly až zapadne sluníčko a viděly nádhernou světelnou show doprovázenou hudbou. Určitě doporučuji shlédnout, bylo to uchvátné.

4.1.2019

Den plný adrenalinu, jooo ..

Tento den jsme se už dříve rozhodly, že navštívíme Universal Studios Singapore. Vstup jsme měly předem zakoupený online s priority line, aby jsme nečekaly dlouhé fronty. Stejně jsme se jim nevyhly, ale rozhodně byly několikanásobně kratší.

Park je menší a tak se moc nenachodíte. Všechno je blízko u sebe. Jde vše stihnout za jeden den.

Více dní nám na Singapur nezbylo a popravdě nám ty dva dny stačily. Další zastávka byla už na Bali.

Tady opět malá upoutávka krásného města:


Galerie

Přidej se do komunity cestovatelů! Vytvoř si mapu svých cest. Sdílej své zkušenosti s ostatními.

Připoj se
Zatím žádné komentáře
Pro přidání komentáře se přihlaš