Vítkuv Cestopis

30. listopadu 2018 4:14

Vězeňský pobyt

Dnes jsem si pro vás připravil další příběh. Protože, mi už přišlo málo dobrodružné spát v rozestavěných domech, na plážích, v popelnicích a podobně.... Rozhodl jsem se pro další lowcost variantu-spaní ve vazbě.

Z tohoto důvodu jsem se trošku opil, nasadil loco řežim a ubytování bylo připraveno. Přibližně v 11 pm, jsem si to uháněl na motocyklu k policejní stanici. Byl jsem prohledán a byly mi zabaveny všechny věci. Jelikož sem byl příjemně opilý tak mě to bavilo a česky sem nadával místnímu vyšetřovacímu komandu. Následně mě naložili do auta odvezli na lékařskou prohlídku, která spočívala vlastně v ničem. Poté mě převezli do mého vysněného ubytování. Krásná cela spojená s ucpanou toaletou. V cele byl jediný obyvatel pojmenoval jsem ho pan Plechovka. Pan Plechovka byl velmi mladý muž v trenkách, který na vše říkal pouze sí sí sí nebo yes yes. Podlaha byl krásně vydlážděná rozhodl jsem se tedy spát. Mé tělo obletoval příjemný vánek s příchutí močoviny a výkalů a má hlava byla stále příjemně omámená rumem, tudíž příjemná kombinace. Avšak po pár hodinách mě z této idylky vyrušil kopanec do břicha. Na cele se objevil nový obyvatel, nazval jsem ho Gangsta. Gangsta byl trochu magor, prohledal mi kapsy, zabral mi místo na spaní a ukradl mi triko. Společně s Gangstou přišel na celu ještě Pizza mužík, což byl Ital vlastnící Pizzerii v Sosue. Pizza mužíkův hlavní problém byl, že zítra musí péct pizzu, takže nemůže být ve vězení. Přibližně po hodině přišel na celu další obyvatel, kterého jsem pojmenoval Dostanešdohubyzmrde. Gangsta neměl pro Dostanešdohubyzmrde sympatie a začal sním hrát box. Po chvíli byli oba od krve, přiběhla tam pokojová služba a pana Dostanešdohubyzmrde přestěhovali na jiný pokoj. Následně se mi spalo relativně dobře, dalo by se říct že krásně. Přibližně (podle slunce) v 7pm mě a Pizza mužíka pokojová služba přesídlila automobilem do dalšího resortu. Tento resort se skládal z jedné cely, kde si již užívalo přibližně 10 rekreantů. Tihle rekreanti byli mnohem víc v pohodě než Gangsta a dali mi cigaretu, vodu a následně i jídlo. Podlaha se krásně leskla močí a rekreanti postupně odcházeli do svých domovů a nebo dalších resortů. Asi po 6 hodinách sem tam zůstal jen já a můj lektor Španělštiny. Upřímně říkám že nikde sem se nenaučil více španělsky než ve vězení, takže doporučuji všem. Taky bylo zajímavé vidět jak funguje místní policie a jak funguje lidská mysl když víte, že můžete se svou situací udělat úplné hovno. Každopádně nakonec jsem se dostal ven a přibližně v 4 pm jsem si šel koupit pivko.. Toto ubytování doporučuji, ale stačí to jen občas jako cestovatelské zpestření. Btw dnes spím v ubytování u Švýcarské paní s hodnocením na bookingu 9,6... Je třeba to střídat...

Právě vyrážím na trek a mám strach na tripadvisoru nějaký treker psal:Cross opravdu nebudou to pravé, protože se k vodopádům jde přes les.

Přidej se do komunity cestovatelů! Vytvoř si mapu svých cest. Sdílej své zkušenosti s ostatními.

Připoj se
Zatím žádné komentáře
Pro přidání komentáře se přihlaš