Jediná aplikace v ČR, která spojuje pravidelné tipy na zajímavé letenky do celého světa a porovnávač s více než 2200 akčních letenek od čtyř českých prodejců. Vše je přehledné a vůbec, je to naprostá bomba, tak mrkněte na článek, kde popisujeme, co všechno aplikace Akční letenky od Cestolet umí.

Náš výběr: Inspirujete se pravidelným výběrem akčních letenek

Takřka každý den náš Honza číhá na ty nejzajímavější akce. Vždy hledá akční letenky, které mají smysl a které by sám proletěl. Občas se zaměří na cenu, občas na komfort, prodloužené víkendy a nezapomíná ani na netradiční destinace.

Stahujte zdarma!

Jakmile Honza letenku najde, předpřipraví ji tak, že vždy víte přesné datum těch nejlepších akcí, vždy jsou letenky rozumné a hlavně, Honza nezapomíná ani na negativa, která jednotlivé akce obsahují. Prostě nikdy to není zajíc v pytli. 

Pokud Honzovy tipy chcete sledovat, tak tím nejlepším způsobem je aplikace Akční letenky od Cestolet.cz. Vše je přehledné. Jakmile vás některá z akcí zaujme, stačí na ni kliknout. Zobrazí se informace s odkazy přímo na danou akční letenku. Ideální na rychlou kontrolu v autobusu a až pak budete doma, stačí skočit na Cestolet.cz a letenku si pohodlně koupit.

Porovnávač: Přes 2200 akčních letenek na jednom místě

Díky speciálním funkcím porovnávače akčních letenek od Cestolet.cz nemusíte čekat, až vám někdo výhodnou letenku najde. Prostě si ji najdete sami! Vybírat můžete z více než 2200 akčních letenek, s odlety převážně z ČR a okolí. Jak na to? 

Porovnávač akčních letenek v aplikaci od Cestolet.cz

 •  
  Více než 2200 akčních letenek na jednom místě
 •  
  Více než 300 aerolinek včetně nízkonákladových dopravců
 •  
  Přes 700 destinací z celého světa
 •  
  Jediné místo s akčními letenky od 4 největších českých prodejců letenek

Klikněte na tlačítko „Porovnávač” v dolní části obrazovky. Zobrazí se vám vyhledávací formulář. Pokud jste flexibilní a je vám v zásadě jedno, kam poletíte, nechte to tak, jak je a klikněte na „Zobrazit akční letenky.” Budete si pak moc vybírat z více než 2200 akčních letenek do celého světa.

Pokud jste si svoji vysněnou destinaci vyhlédli, klikněte do políčka „Kam” a prostě ji tam napište. Políčko „Odkud” vyplňovat vůbec nemusíte, zobrazí se vám ty nejlevnější akční letenky z naší databáze. Jestli ale chcete letět jenom z letišť ve vašem okolí, zadejte je tam. Může jich být klidně více.

Jakmile kliknete na tlačítko „Zobrazit akční letenky”, zobrazí se vám výpis těch akčních letenek, které přesně chcete. Na vás už bude si jen vybrat leteckou společnost, prodejce a místo odletu. 

A na závěr to nejlepší. Aplikace je zdarma! Tak stahujte a těšte se na úžasné zážitky, které na vás čekají.

Stahujte zdarma!