Poté, co spoluzakladatel MySpace prodal v roce 2005 svůj podíl ve společnosti za těžko uvěřitelných 580 miliónů dolarů, což je takřka 13,7 miliardy korun, vrhl se na cestování. Cestuje po celém světě a při tom zachycuje svět do nádherných fotografií. Jeho fotografie například z Hong Kongu, Myanmaru nebo Havaje vázně stojí za to.

1. Death Valley National Park, USA

86 metrů pod úrovní moře se nachází údolí, kde byla roku 1913 naměřena nejvyšší teplota na světě - neuvěřitelných 56,7°C. Údolí je téměř 230 kilometrů dlouhé a 8 až 25 kilometrů široké. Nezapomeňte na vodu.

2. Havaj, USA

Ostrov Maui je druhý největší z osmi hlavních Havajských ostrovů. Když tu budete, určitě se vydejte na kráter sopky Haleakala. Je tam nádherný výhled na ostrov, který je díky obrovské vlhkosti až neskutečně zelený.

3. Hong Kong

Hong Kong je jedno z nejhustěji obydlených měst světa. Na jednom kilometru čtverečním žije takřka 6300 obyvatel.

4. Manila, Filipíny

Manila je město plné kontrastů. Na jedné straně moderní čtvrti s mrakodrapy a na té druhé ulice plné bezdomovců. Moc turistů tu nepotkáte.

5. Guilin, Čína

Okolí města Guilin je díky romantické kopcovité krajině snem každého fotografa. Nejlépe se všechny ty krásy zachytí při plavbě lodí po řece Li z Guilinu do městečka Yangshuo.